ASSİSTT'TE ÇALIŞMAK

ÜCRETLENDİRME VE YAN HAKLAR

Ücretlendirme politikamız, uluslararası kabul edilmiş metodoloji ve ulusal araştırmalar çerçevesinde sürekli olarak güncellenen ve şirketimiz içindeki dengeyi koruyan bir yapıya sahiptir.

Yüksek performans gösteren çalışanlara hak ettiği yüksek gelir kazanımını performans ve prim gelirleriyle doğru orantılı olarak sağlıyoruz.

Kademe farkı gözetmeksizin tüm AssisTT çalışanları aşağıdaki yan haklardan faydalanmaktadır:

Çalışanlarımıza sağladığımız yan haklarla onların iş ve sosyal hayatta konforlarını en üst seviyeye çekmeye özen gösteriyoruz. Yan haklar politikası ve uygulamalarını da güncel tutmak için çalışmalar yapıyoruz.

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı: Türkiye’nin her yerinde Türk Telekom Sağlık Yardımlaşma Vakfı ile anlaşmalı olan sağlık kurumlarından, hem çalışanlarımız hem de yakınları yararlanabiliyor. Ayrıca anlaşmalı bankalar ve anlaşmalı spor salonlarında da çeşitli avantajlar sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için: http://www.turktelekomvakfi.org.tr/

Türk Telekom Biriktirme Yardım Sandığı: Belirledikleri tutarları ödeyen çalışanlarımız herhangi bir dosya ve masraf bedeli ödemeden küçük taksit ödemeleriyle kredi çekebilir, herhangi bir dosya bedeli ödemeden maaşlarından otomatik olarak belirledikleri miktarda para biriktirme imkanı verilmektedir.

Detaylı bilgi için: http://www.turktelekombys.com.tr/

Ulaşım: 7/24 hizmet vermemiz sebebiyle çalışanlarımızı düşünüyoruz. Akşam vardiyalarında şirket ve ikametgahları arasında ulaşım imkânı sunuyoruz.

Yemek: Bünyemizdeki yemekhanelerimizde hijyenik ve sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanıp takdim edilen leziz yemeklerimizle ,çalışanlarımıza öğle ve akşam saatlerinde ücretsiz yemek imkânı sağlanmaktadır.

Kreş: Bazı illerimizde 0-6 yaş grubu çocuğu olan çalışanlarımıza kreş imkânı tanınmaktadır.

Ayrıca kademe ve pozisyon bazında çalışanlarımıza farklı yan haklarda sunuyoruz.